Pronájem prostor

Oslavy

  Prostory obou našich klubů jsou přímo jako stvořené pro uskutečnění narozeninové oslavy. Můžete využít plnohodnotné zázemí a dostatek prostoru pro hru a tanec vašich dětí. Prostor klubu Makových Semínek (bílé logo) je vhodný zejména pro oslavy s malými dětmi, prostor klubu Makoviček (zelené logo) zase nabídne dostatek aktivit pro děti od šesti let výše.

  Cena pronájmu za odpoledne: 1000 

  • Uzavření herny pouze pro vaše děti (volné termíny zejména o víkendu)
  • Vstup dětí do herny a využití jejího vybavení
  • Možnost využití sálu na cvičení, například k tanci
  • Servis (zapůjčení talířků, skleniček a příborů, kompletně vybavená kuchyň)
  • Možnost přínést si a uskladnit vlastní občerstvení

  Možnost sestavení programu pro vaše děti. Naše průvodkyně Patricie vám pro vaše děti připraví hodinový program plný tanečně - pohybových her. Děti se můžou zapojit v místnosti na cvičení, který je oddělen dveřmi, oslava tak může nerušeně pokračovat.

  Cena programu pro děti: 600,- Kč.

  Chci zorganizovat oslavu v Makovici

  Soukromé akce

  Uspořádejte u nás setkání s přáteli. K dispozici jsou oba naše prostory, z nichž každý nabízí něco jiného. Ozvěte se nám a domluvíme se individuálně podle vašich potřeb.

  K dispozici máme videoprojektor, velkou řádírnu, posezení pro děti i dospělé, plně vybavenou kuchyň s myčkou, útulnou klubovnu, dílnu plnou nářadí i výtvarných potřeb, hernu pro děti s hračkami

  Cena za půjčení prostor činí 600 Kč/hod., případně podle individuální domluvy. Pro domluvu nás kontaktujte e-mailem.

  Komerční akce

  Potřebujete prostor pro pořádání školení či semináře, firemní akci nebo teambuilding? naše prostory jsou velmi variabilní a útulné. Ozvěte se nám a domluvíme se na podrobnostech.

  Nabízíme dostatek kvalitních pohodlných židlí, videoprojektor s možností promítání a další techniku, plně vybavená kuchyň, pohodlné posezení, wifi, pohankové polštáře a karimatky a případně zajištění cateringu z nedaleké restaurace.

  Cena za půjčení prostor činí 600 Kč/hod., případně podle individuální domluvy. Pokud máte zájem u nás uspořádat akci, klikněte na tlačítko níže:

  Chci zorganizovat akci v Makovici

  Komunitní akce

  Chcete u nás uspořádat akci pro veřejnost? Workshopy, besedy, semináře, přednášky, kroužky, tematické setkávání, to vše je možné. Může jít o menší akci sousedského charakteru nebo o akci větší i profesionálnější.

  Záleží čistě na Vás a Vašich možnostech a schopnostech. Vyplňte nezávazný formulář a my se Vám ozveme a společně domluvíme podrobnosti.

  Prostor Makoviček

  17. listopadu 599, Ostrava – Poruba, 708 00

  Zobrazit mapuMám zájem o tento prostor

  Prostor Makových semínek

  17. listopadu 600, Ostrava – Poruba, 708 00

  Zobrazit mapuMám zájem o tento prostor